Права дітей

You are here: Хата

Право у "Батьківській школі"

Правова просвіта школярів не буде повною без залучення до їхнього навчання батьків. Тому в рамках Тижня права відбулося чергове засідання недільної «Школи батьків» у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки - «Право на кожний день». Форма заняття - правознавча лоція, його підготувала співробітник сектора абонемента. Під час заходу говорили про такі звичні але важливі питання, передбачені Сімейним кодексом України: про рівність прав та обов’язків батьків щодо дитини, про відповідальність батьків за розвиток дитини як особистості.

Адже кожна дитина має право: на рівень життя, необхідний для фізичного, розумового, духовного, морального та соціального розвитку; на захист здоров’я та медично-санітарне обслуговування; на захист від поганого поводження, від відсутності турботи з боку батьків, або тих, хто забезпечує за ним догляд; на захист від жорстоких, нелюдських або принижуючих достоїнство людини видів поводження чи покарання; на захист від будь-якого покарання; на захист від сексуальних домагань; на проживання з батьками та на підтримку контакту з батьками у разі їх розлучення; на вільне віросповідання поглядів з усіх питань, що стосуються життя; на свободу думки, совісті, віросповідання; на особисте життя, на недоторканість житла, таємницю кореспонденції.

Діти, на жаль, в суспільстві найбільш уразливі і дуже часто, коли їх права порушують, стають соціально і психологічно дезадаптованими. І саме батьки та вчителі повинні й можуть цьому завадити.

Батькам наших читачів було представлено літературу, якою вони зможуть скористатися як задля самоосвіти і покращення успіхів у вивченні їхніми дітьми курсу «Правознавство», так і, в першу чергу, задля безпечного і захищеного життя їхніх сімей.

Друк PDFХЕРСОН – Золоті сторінки
Copyright © Права дітей 2019

Template by Joomla Themes & Projektowanie stron internetowych.