Права дітей

You are here: Хата Правова просвіта Правова просвіта і виховання «Великі права маленької людини»

«Великі права маленької людини»

У Новокаховській міській бібліотеці для дітей триває  Тиждень права.
Зранку 7 грудня до  молодшого відділу  завітали  учні  3-В класу гімназії. Діти знайомились з квіткою права і квіткою обов’язків.  Пригадали значення слів «держава» і «конституція». За допомогою електронної  презентації згадали казки, в яких порушують права казкових героїв. Найбільше симпатій були віддані Попелюшці і Каю.
А потім ми помандрували на острова  Права і обов’язків, та  Острів беззаконня. І розплутали правову заморочку,  яка не дозволяла нам повернутися  додому.
Після третьокласників до бібліотеки завітали  учні 2-В класу  на «Казкову абетку» прав дитини. Другокласники також відправились у казкове королівство. Вірно вгадали всі казки по ілюстраціям. Подивились електронну  презентацію: « Порушення прав маленької людини» і  дали  вірні відповіді на ситуації: «Якби зі мною стався випадок…»
Так за допомогою правової гри діти засвоїли такі поняття: як «право», «обов’язок» ,«відповідальність».
Учасниками Тижня права у відділі для  учнів 5-9 класів стали  гімназисти. 6 грудня до читальної зали завітали восьмикласники, учні IV(8)-А класу, щоб стати учасниками правової гри «Прийшла пора за все відповідати».

Вивчати право як шкільний предмет наші юні гості розпочнуть із наступного року, а сьогодні ми знайомили їх з правовими документами, в яких закріплені права дітей, та запропонували пройти тестування, відповісти на питання вікторини, спробувати розв’язати непрості ситуації та відгадати, що заховано у «чорній» скриньці.

З учнями ІІ (6)-Б класу гімназії, 7 грудня ми вивчали ази правової абетки «Я маю право»,  говорили про права і обов’язки, вивчали Конвенцію про права дитини, яка була проголошена в 1989 році Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні  ратифікована в 1991 році.
Також переглянули електронну презентацію про значення імені в житті людини і ставлення до імен різних народів світу.  Пограли у веселу гру «Ми і наші імена».
Крім того, діти мали змогу взяти участь у правових конкурсах та вікторинах - і на прикладі літературних героїв повторили свої права й обов’язки.
За матеріалами блогу Новокаховської міської бібліотеки для дітей: http://detskbiblionk.blogspot.com/

Друк PDFХЕРСОН – Золоті сторінки
Copyright © Права дітей 2018

Template by Joomla Themes & Projektowanie stron internetowych.